فعالیت در زمینه فروش آنلاین محصولات سلامت محور داروخانه ای بیشتر و متفاوت تر از ارائه هر محصول و کالای دیگری، نیازمند رعایت ضوابط و قوانینی است که هر داروخانه آنلاین فعال در این حوزه ملزم به رعایت آن هاست. یکی از مهم ترین این الزامات، رعایت قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. ثنادارو با رعایت حقوق مصرف کنندگان و تمامی قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی، به عنوان اولین بنیان گذار فروش آنلاین محصولات سلامت محور داروخانه و پیشرو در فروش محصولات پشتیبانی و مراقبت از سلامت در این زمینه است. این بدان معناست که تمامی قوانین ذکر شده در سایت ثنادارو منطبق با همین قوانین و ضوابط بوده و خرید از این سایت توسط کاربران به نشانه التزام به این قوانین و پذیرش آن هاست. خرید کاربران ازثنادارو به معنی پذیرفتن و قبول شرایط مندرج در متن ذیل می باشد و در صورت عدم مطالعه دقیق این قوانین و مقررات از سوی کاربر، مسئولیتی متوجه ثنادارو نخواهد بود و داروکده تعهدی در این زمینه ندارد.

هدف از تاسیس ثنادارو ، در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و کاربران وب سایت های فروش محصولات اینترنتی داروخانه ای ، اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بهتر ایشان از محصولات داروخانه ایست و بدین منظور در تلاش است تا اطلاعات جامع، کامل و کاربردی را در اختیار مصرف کنندگان و کاربران قرار داده و دسترسی آن ها را به محصولات داروخانه ای و خدمات و پشتیبانی هایی علمی و کاربردی مربوط به آن ها تسهیل کند. این امر به کاربران کمک می کند تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در داروخانه، بتوانند با استفاده از اطلاعات جامع ارائه شده در سایت ثنادارو دانش کافی را در رابطه با محصول بدست آورده و خرید خود را با اطمینان بیشتر و با استفاده از امکانات ارسال سریع، به موقع و با بسته بندی مناسب در محل مورد نظر دریافت نمایند.

در همین راستا، ثنادارو قوانین و مقرراتی را طی بندهای مشروحه ذیل به اطلاع کاربران می رساند.

ثبت سفارش در ثنادارو در کلیه ساعات شبانه روز برای کاربران امکان پذیر و پردازش سفارش های ثبت شده به صورت روزانه در ایام غیرتعطیل، انجام شده و در نزدیک ترین زمان ارسال انتخاب شده توسط مشتری به ایشان تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت اختلال در سامانه اختصاصی ارسال ثنادارو که ممکن است به دلایلی مانند، نامساعد بودن شرایط جوی رخ دهد، امکان تاخیر در ارسال ها را به وجود خواهد آورد.

ثنادارو در طول فعالیت مستمر خود در طی سال های گذشته تا کنون، همواره در صدد جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده و عرصه فعالیت خود را با رعایت حقوق مصرف کنندگان پیش برده و خواهد برد. با این حال در صورت بروز هرگونه اختلال مانند اتمام موجودی کالا، نوسانات قیمتی و…، ثنادارو این حق را برای خود محفوظ می داند که با صلاح دید تیم مدیریتی، فروش کلیه محصولات یا بخشی از آن ها را متوقف و از ثبت سفارش جدید اجتناب ورزد. این در حالی است که ثنادارو موظف است تمامی سفارش های ثبت شده تا قبل از متوقف کردن ثبت سفارش را پردازش و ارسال نماید.

در صورتی که در رابطه با درج قیمت محصولات از جانب ثنادارو خطایی رخ داده باشد، ثنادارو مجاز است سفارش ثبت شده از جانب مشتری را لغو و مبلغ را در سریع ترین زمان ممکن به حساب وی عودت دهد و یا مابه التفاوت وجه را دریافت کرده و پس از آن کالای مورد نظر را ارسال نماید.

 

• ثناداروموظف است تمامی اطلاعات کاربران را به صورت خصوصی نزد خود حفظ کرده و حق انتشار و یا استفاده غیر از آن ها را ندارد.
• سوابق هریک از کاربران نزد ثنادارو به صورت خصوصی و در بانک اطلاعاتی محفوظ خواهد ماند و ثنادارو حق حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان را ندارد.
• ثنادارو به هیچ وجه قادر به فروش و یا ارسال دارو در کنار دیگر سفارشات کاربران نیست و تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی است که شامل مکمل های غذایی و رژِیمی، محصولات آرایشی و بهداشتی، سلامت مادر و کودک، تجهییزات پزشکی است، می باشد.
• در ثبت سفارشات کاربران، تمامی مراحل به صورت آنلاین و ارسال آن ها با انتخاب “نحوه ارسال” توسط کاربران انجام میشود و ثنادارو به هیچ وجه قادر به تحویل حضوری سفارشاتی که به صورت آنلاین ثبت می شوند در داروخانه دکتر منصوری بود.

سوء استفاده از برند ثنادارو و یا فروش بدون مجوز محصولات ارائه شده در ثنادارو تبعات قانونی دارد و ثنادارو می تواند خاطیان را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

به منظور دستیابی به خریدی مطمئن، به صرفه و بررسی شده از هر نظر و جست و جوی دقیق تر قبل از خرید، مطالعه مفاد ضوابط فوق از سوی کاربر ضروری است.